IObit Smart Defrag 6 Profesyonel Disk Birleştirme Programı
IObit Smart Defrag 6 Profesyonel Disk Birleştirme Programı

IObit Smart Defrag 6 Pro, disklerinizi birleştirerek performansı maksimum düzeyde arttırmaktadır. Smart Defrag en iyi disk birleştirme yeteneklerine sahip olarak geliştirilmiş profesyonel bir çözümdür.

IObit Smart Defrag 6 Pro Disk Birleştirme (Windows 7, 8, 10)

IObit firması başarılı disk birleştirme yazılımının yeni sürümünü duyurdu. Smart Defrag PC performansını hızlı ve Etkin biçimde arttıran bir Disk Birleştiricidir. Smart Defrag 6 sadece dünyanın en hızlı birleştirme aracı değil; aynı zamanda en gelişmiş birleştirme yeteneğine sahip modern ve büyük sabit diskler için tasarlanmış bir araç.

ıobit-smart-defrag-6

Bilgisayarın arka planında sessizce çalışarak tüm işlemlerini gerçekleştirir. En gelişmiş son teknoloji diskler ve sabit diskler dahil tüm disk tiplerini destekler. Smart Defrag 6 indirin ve arkanıza yaslanıp bir kahve için. Uygulama Türkçe dahil birçok dilde kullanılabilir.

IObit Smart Defrag Pro, parçalanmış disklerinizin tümünü tek disk üzerinden birleştirip PC performansınızı istikraralı bir hale getirir.
Smart Defrag Windows’ un kulanılmakta olan tüm işletim sistemlerini destekler.

  • Disk birleştirme Windows 7
  • Disk birleştirme Windows 8
  • Disk birleştirme Windows 10

Smart Defrag 6 dünyanın en hızlı disk birleştirme aracı olmakla birlikte, birçok gelişmiş birleştirme yeteneğine sahiptir. Modern ve büyük sabit diskler için tasarlanmış olan yazılım, hızlı veri erişimi ve üstün disk gücü sağlar. 

disk-birleştirme

Bir sonraki yazımız olan Advanced SystemCare 12 Pro buradan inceleyebilirsiniz.

İndirme Sayısı Sürüm Boyut Üretici Firma Dil
3 - - - -